asansörlü nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Taşınmak herkes için zor ve karışık bir iş olarak gelse de, artık teknolojik gelişmeler sayesinde nakliyat konusunda da kolaylaştırıcı etkiler gerçekleşmiştir.

Asansörlü evden eve nakliyat da bu gelişmelerden birisidir ve taşınmayı oldukça kolaylaştırmıştır. Taşınması zor ve ağır olan eşyaların, asansör aracılığı ile yeni yerine taşınması, daha kısa sürede nakliyat işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Taşınma konusunda kaliteli bir nakliyat firması desteği ile yeni bir yere yerleşmek eskisi kadar zor olmayacak ve keyif verecektir.

Taşınmanın sağlanacağı yeni yere geçilmesinden önce taşınma planı gerçekleştirilir. Taşınacak eşyaların tespiti sonucunda asansörün gerekeceği eşyaların varlığı tespit edilirse, taşınma planlarına asansör hizmeti de dahil edilir. Asansör sayesinde insan gücünün yeterli olamayacağı ağırlıkta ve büyüklükte olan eşyalar, asansör aracılığı ile kolaylıkla taşınır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri, daha kısa sürede tamamlanabilmektedir. İnsanın çok daha uzun sürede taşıyabileceği eşyalar, dakikalar içerisinde yeni yerine yerleştirilebilir. Çok yüksek bir kata taşınılması durumunda, bina içerisinde asansör yoksa nakliyat firmalarının temin edeceği asansör mekanizması da, taşınmayı gerçekleştirmeye yarayacaktır.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinde kendi kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren İzmir Kardeşler Nakliyat, eşyalarınızın güvenliğinde sorun teşkil etmeden taşınmanızı sağlar.

 

Yorumlar

  • Kamil ODACI

    İzmir'den Kardeşler Nakliyat firmasıyla Adana'ya taşındım. İzmir'deki evime ekstertiz için gelerek adresimde inceleme yapıldı. Bu nedenle taşınma planlamam eksiksiz olarak yapıldı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Adana'daki evimde eşyalarımın ambalajları sökülerek montajı ve ardından benim istediğim gibi yerleştirmeleri yapıldı. Teşekkür ederim.

  • Filiz SEÇKİN

    Kardeşler Nakliyat'ın nakliye hizmetlerini yerine getiren ekibi, müşteri anlayışları gayet iyi, eğitimli ve yaptıkları işin bilincinde olan kaliteli elemanlardan oluşuyor.Ben tüm taşınma zamanım boyunca bu ekiple iletişim içerisindeydim ve hiç bir sorun yaşamadım. Ara sıra ufak tefek problemler çıksa da ekibin başındaki arkadaş bunları derhal çözdü. Firmayı Tavsiye ederim.

  • Neslihan IŞIK

    Evimin taşınması için İzmir Kardeşler Nakliyat firması ile anlaştım. Firmanın sahibi olan Abdullah bey, baştan sona benim taşınmamı takip etti. Eşyalarımın taşınırken zarar görmemesinde bunun bence önemli bir payı var. Asansör kurulumu sırasında ufak bir pürüz yaşandı ama hemen çözümlediler. Ben firmadan memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.