Eşya Depolama

Eşya Depolama İzmir

Kendi şahsınıza ait birçok özel eşyanızı da eşya depolama hizmetleri çerçevesinde güvenli bir şekilde depolama işlemine tabi tutabilirsiniz.

Evinizde saklanmasını uygun görmediğiniz altın, tarihi eser veya antika gibi zarar görmesinden korktuğunuz çeşitli eşyalarınızın özenli ve dikkatli bir şekilde taşınarak depolama alanında sağlıklı bir şekilde yerleştirilerek saklanmasını sağlayan eşya depolama hizmeti veren firmalara ile irtibata geçerek gözünüzden bile sakındığınız özel kişisel eşyalarınızı sigortalatarak saklayabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda fazla yer kaplayan eşyalarınız, iş hayatınız için önemli olan arşiv ve evraklarınızı kişisel özel eşyalarınızı gönül rahatlığı ile yaşam alanlarınızı daraltmadan, tedirgin olmadan güvenli ve kaliteli bir hizmet alarak sigorta güvencesi altında ve depolarınızın anahtarları bir tek sizde bulunarak saklamanız ve korumanız için eşya depolama hizmeti veren firmalar ile iletişime geçerek eşya depolama hizmeti ile ilgili yetkili kişilerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Yorumlar

  • Kamil ODACI

    İzmir'den Kardeşler Nakliyat firmasıyla Adana'ya taşındım. İzmir'deki evime ekstertiz için gelerek adresimde inceleme yapıldı. Bu nedenle taşınma planlamam eksiksiz olarak yapıldı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Adana'daki evimde eşyalarımın ambalajları sökülerek montajı ve ardından benim istediğim gibi yerleştirmeleri yapıldı. Teşekkür ederim.

  • Filiz SEÇKİN

    Kardeşler Nakliyat'ın nakliye hizmetlerini yerine getiren ekibi, müşteri anlayışları gayet iyi, eğitimli ve yaptıkları işin bilincinde olan kaliteli elemanlardan oluşuyor.Ben tüm taşınma zamanım boyunca bu ekiple iletişim içerisindeydim ve hiç bir sorun yaşamadım. Ara sıra ufak tefek problemler çıksa da ekibin başındaki arkadaş bunları derhal çözdü. Firmayı Tavsiye ederim.

  • Neslihan IŞIK

    Evimin taşınması için İzmir Kardeşler Nakliyat firması ile anlaştım. Firmanın sahibi olan Abdullah bey, baştan sona benim taşınmamı takip etti. Eşyalarımın taşınırken zarar görmemesinde bunun bence önemli bir payı var. Asansör kurulumu sırasında ufak bir pürüz yaşandı ama hemen çözümlediler. Ben firmadan memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.