evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Hayatımızda taşınmak o kadar zor bir iş olarak algılandığı için toplumuzda da yeni eve taşınmaktan korkulmuştur. Bunun en güzel örneği aslında yeni evlenen çiftlerimizin bir takım sebeplerden (Örn; Atanma durumları vs.) dolayı taşınmaları gerektiğinden dolayı iyi eşya almaktan kaçınmışlardır. Çünkü yeni aldıkları eşyaları güvenli taşıyacak nakliyat bulmak zordur. Başta güvenebilmek esastır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda evden eve nakliyat ile güvenli taşınma hizmeti siz değerli müşterilerimize sağlanacaktır.

Peki, neden evden eve nakliyat? Adından da anlaşılacağı üzere evden eve ışık hızı ile kontrollü bir taşınmanın adresini sizlere sunacaktır. Sizler sadece eşyalarınızın hangi adrese iletilmesi gerektiğini belirttin bırakın onlar size mükemmel bir şekilde evinize yerleştirsinler. Günlük hayatta birçok şeyi kafanıza takıyorsunuz. Bırakın eşya konusunda bizlere güvenin. Bizler sizlerin istekleri doğrultusunda güler yüzümüz ile sizlerin karşısına çıkalım. Çünkü evden eve nakliyat ile taşınan eşyaların daha rahat, stressiz bir şekilde ulaşılması gereken yere daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde görevini yerine getirdiği içindir.

Evden eve nakliyat fiyatları nasıldır? Mevsimsel olarak değişen fiyatlar başta sizlere fazla gelebilir. Ancak fiyatları makuldür. Hizmet kalitesini, güler yüz ile çalışan sistem sizlere fiyatını unutturacaktır. Talep edilen fiyatta haklı payı görülerek takdir edilecektir. Ayrıca ucuz fiyat denilince uygunluk akıllara gelmemesi gerektiği gibi fakat yüksek fiyat denilince de uygunluk aranmamalıdır. “Az öderim, kesemi de zora sokmayayım ” diyerek üstünüze daha büyük masraflar yüklemeyin. Az ödeme yaparak kar yaptığınızı zannedersiniz fakat eşyalarınıza gelmiş zararın farkına da vardığınızda iş işten geçmiş olur. İşte bu yüzden bu talihsizlikleri yaşamamak için evden eve nakliyatı hayatınız önemli bir yerine yerleştirmeyi unutmayınız. Görerek ve yaşayarak pişman olmayacaksınız.

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Ekspertiz;
Bize evden eve nakliye ihtiyacınızı belirten talebinizi ilettikten sonra dilerseniz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ekspertiz incelemesinde konu olan unsurlar;

  • Eşyaların kaplayacağı alan ve ağırlık hesaplanarak hangi boyut ve tonajda araçla taşıma yapılması gerektiği,
  • Eşyaların çeşitleri ve paketlemede kullanılacak ambalaj malzemeleri,
  • Küçük eşyalar, mutfak malzemeleri ve kırılacakların yerleştirileceği koli sayısı,
  • Taşıma işlemi için gerekli personel sayısı,
  • Asansör ihtiyacı ve çeşidi,
  • Bina ile aracın yanaşabileceği konumun mesafesi,
  • Taşıma öncesi ve sonrası ek talepler.

Sigorta;
Eşya taşımanın en önemli unsurlarından biri olan güven konusunda her ne kadar sorun yoksa da, oluşabilecek herhangi bir zarar durumunda mağduriyetinizin önüne geçme adına eşyalarınızı sigırtalıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde en önem verdiğimiz husus elbette paketlemedir. Eşyalar taşınırken, vurulma, çizilme ve kırılma gibi zararların önüne geçmede en koruyucu unsur olan paketleme, Kardeşler Nakliyat uzman personelleri tarafından dikkatlice yapılmaktadır.

Demonte ve Montaj:
Evden eve nakliyat hizmetimizde belirleyici unsurlardan biri de demonte ve montajdır. Bu kapsamda mobilya ve beyaz eşyalarınızın tarafımızdan demontesi ve yeni adreste montajı yapılır.

Demonte (Söküm), eşyaların uzman personel tarafından gerekli aletler kullanılarak bölümlerine ayrılması işlemidir.

Monte (Montaj / Kurulum), eşyalarınızın yeni adreslerinde, yine uzman bir personel tarafından tekrar birleştirilerek eski haline getirilmesi işlemidir.

Demonte ve Montaj işlemi, sadece konusunda uzman ve deneyim sahibi bir usta tarafından yapılmak zorundadır. Aksi taktirde demonte ve montaj, bir avantaj olmaktan çıkar ve eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanabilir. Daha da ötesi tamirine ve bir daha kullanılabilmesine imkan bile kalmayacağı bir hale bile gelebilir.

Paketleme ve Ambalaj:
.. bakınız Paketleme »

Eşya Yerleştirme:
Yeni adreste talep ettiğiniz taktirde bayan personellerimiz tarafından eşyalarınızın yerleştirme işlemi yapılmaktadır.

Mutfak dolapları ve kırılacakların, çekmece içlerinin, elbiselerin, vitrin içlerinin ve kolilerin yerleştirmesi zaman alır ve zahmetlidir diye düşünmenize, firmamızın sunduğu bu avantaj sayesinde hiç gerek olmamaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları eşya yerleştirme deyince mobilya ve beyaz eşyaları yeni evde konumlarına yerleştirme şeklinde anlamakta ve bu hizmet çerçevesinde daha ötesini yapmamaktadır.

Ancak Kardeşler Nakliyat, zaman içerisinde müşteri ihtiyaçlarının çeşitlilik göstermesi ve firma inovasyon prensibi çerçevesinde hizmet yelpazesini genişletmiş, bayan elemanları da istihdam ederek, müşterilerinin taşınma sonrası zahmetlerini de hafifletme amacıyla eşya yerleştirme hizmeti de vermeye başlamıştır.