İzmir Kardeşler Nakliyat Firma Profili

İzmir Kardeşler nakliyat

Lojistik sektöründe 1966'dan bu yana hizmet verdiğimiz süreç içinde çok sayıda şahıs, şirket ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu alanda önde gelen nakliyat şirketleri içerisinde yer almaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve güvenceli işlemler sunan Kardeşler Nakliyat, evveliyatından bu zamana etkin bir referans ağı kazanmıştır.

Kardeşler Nakliyat organizasyon altyapısı, şehir içi ve şehirlerarası taşıma işlemlerinde faydanıza sunduğu 2 adet ortanca büyüklükte ve 8 adet 10 tekerli nakliye kamyonu, bölgesel asansörlü taşıma alanında kullandığı 3 ayrı eşya nakliye asansörü kamyonu, eşya depolama işlemleri için 1900 metrekare iç bölümü bulunan, güvenlikli antreposu ile ayrıca nakliyesi yapılacak her türlü materyal ve eşyaya uygun seçilmiş ambalaj malzemeleri deposundan meydana gelmektedir. Aynı zamanda şirketimizin, müşterilerinin eşya nakliyesi istemlerine zahmetsiz çözüm sunabilme hedefiyle görevlendirdiği, her biri kendi branşlarında eğitimli ve tecrübeli çalışan ekibi mevcuttur.

"Teknoloji Taşınırken de Yanınızda" sloganıyla, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren işletmemiz, onların isteklerinin ekonomik, nitelikli, güvenli bir biçimde ve doğru zamanda karşılanmasını belli başlı hareket tarzı bilmektedir.

Firmamız, "İzmir Kardeşler Evden Eve" isminin tescilli markasının sahibidir. Taklitlerimizden sakınınız. İzmir Kardeşler Nakliyat, kaliteli hizmet sunar. Marka Tescil Belgemiz »

 

Yorumlar

  • Kamil ODACI

    İzmir'den Kardeşler Nakliyat firmasıyla Adana'ya taşındım. İzmir'deki evime ekstertiz için gelerek adresimde inceleme yapıldı. Bu nedenle taşınma planlamam eksiksiz olarak yapıldı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Adana'daki evimde eşyalarımın ambalajları sökülerek montajı ve ardından benim istediğim gibi yerleştirmeleri yapıldı. Teşekkür ederim.

  • Filiz SEÇKİN

    Kardeşler Nakliyat'ın nakliye hizmetlerini yerine getiren ekibi, müşteri anlayışları gayet iyi, eğitimli ve yaptıkları işin bilincinde olan kaliteli elemanlardan oluşuyor.Ben tüm taşınma zamanım boyunca bu ekiple iletişim içerisindeydim ve hiç bir sorun yaşamadım. Ara sıra ufak tefek problemler çıksa da ekibin başındaki arkadaş bunları derhal çözdü. Firmayı Tavsiye ederim.

  • Neslihan IŞIK

    Evimin taşınması için İzmir Kardeşler Nakliyat firması ile anlaştım. Firmanın sahibi olan Abdullah bey, baştan sona benim taşınmamı takip etti. Eşyalarımın taşınırken zarar görmemesinde bunun bence önemli bir payı var. Asansör kurulumu sırasında ufak bir pürüz yaşandı ama hemen çözümlediler. Ben firmadan memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.