Ofis Taşıma

Ofis Taşıma İzmir

Kardeşler Nakliyat İzmir iş yeri nakliye şirketleri içinde sağlam organize yapısı ve %100 müşteri tatmini düşüncesiyle önemli işletmelerdendir.

İşyeri nakliye diğer nakliye cinslerine nispeten daha çok dikkat ve ayrıca tecrübe gerektiren bir nakliyat biçimidir.

Ofisinizin nakliyesi hususunda kuruluşumumuza ulaştığınızda herşeyden önce ekspertiz işlemlerinde görevlendirdiğimiz bir elemanımız bize ilettiğiniz adrese gelir ve büronuzun taşıma koşullarını inceler. İnceleme bittikten sonra nakliye programı çıkartılır.

Nakliye sırasında taşımamn daha aktif ve kolay yapılması adına ofiste mevcut olan eşyalar bölme bölme taşınır. Arşiv dolapları ve ofis mobilyalarının demonte işlemleri daha seri olabilmesi amacıyla elektrikli söküm aletleri kullanılmaktadır.Ofisinizde mevcut olan bütün materyal avrupadan getirdiğimiz özel ambalaj malzemelerine sarılarak paketlenir. Evraklar ile masa aksesuarları kolilenmek suretiyle üzerlerine açıklayıcı bilgileri yazılır.

Kuruluşumuz işyeri taşımacılığı hizmetlerini teminat kapsamına dahil etmektedir.

İzmir Ofis Taşımacılığı hizmetlerinde yıllardır önder konumunu koruyan kurumumuz Kardeşler Nakliyat, güven ve profesyonellikle Balçova'lılara hizmet sunmaktadır.

 

Yorumlar

  • Kamil ODACI

    İzmir'den Kardeşler Nakliyat firmasıyla Adana'ya taşındım. İzmir'deki evime ekstertiz için gelerek adresimde inceleme yapıldı. Bu nedenle taşınma planlamam eksiksiz olarak yapıldı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Adana'daki evimde eşyalarımın ambalajları sökülerek montajı ve ardından benim istediğim gibi yerleştirmeleri yapıldı. Teşekkür ederim.

  • Filiz SEÇKİN

    Kardeşler Nakliyat'ın nakliye hizmetlerini yerine getiren ekibi, müşteri anlayışları gayet iyi, eğitimli ve yaptıkları işin bilincinde olan kaliteli elemanlardan oluşuyor.Ben tüm taşınma zamanım boyunca bu ekiple iletişim içerisindeydim ve hiç bir sorun yaşamadım. Ara sıra ufak tefek problemler çıksa da ekibin başındaki arkadaş bunları derhal çözdü. Firmayı Tavsiye ederim.

  • Neslihan IŞIK

    Evimin taşınması için İzmir Kardeşler Nakliyat firması ile anlaştım. Firmanın sahibi olan Abdullah bey, baştan sona benim taşınmamı takip etti. Eşyalarımın taşınırken zarar görmemesinde bunun bence önemli bir payı var. Asansör kurulumu sırasında ufak bir pürüz yaşandı ama hemen çözümlediler. Ben firmadan memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.