şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Her geçen gün artan taşımacılık işlerinde birçok firmanın faaliyet gösterdiğini görüyorsunuz. Ancak bu firmaların kendilerine göre bir çalışma tarzları var. Her nakliyat şirketi her hizmeti vermiyor. Bunun yanı sıra güvenilirliği çok az olan firmalar da bu sektörde faaliyet göstermektedir. Şehirler arası nakliyat işi sanıldığı kadar basite alınabilecek bir iş değil maalesef. İşinde profesyonelliği kendisine ilke edinmemiş nakliyat firmaları ile çalışmanızı çok fazla tavsiye etmeyen deneyimli firmalar seçimlerinizi yaparken sizlere bir takım önerilerde bulunmaktadır.

Büyük eşyaların sökülüp taşınmaya hazır hale getirilmesi büyük işken bir de taşındıktan sonra kurma işlemleri kafaları karıştırıyor. Yeni taşındığım şehirde bir usta bulabilir miyim, bulsam hemen yaptırabilir miyim? Ve bu gibi sorular kafalarımızda dönüp duruyor. Ancak bu sorunlar da artık sorun olarak bile görünmüyor. Çünkü şehirler arası nakliyat için çalıştığınız firma eşyalarınızı uygun şekilde söküp taşıdıktan sonra yeni adresinizde kurulumunu da yapıyor. Böylece bir başka sorun daha ekarte edilmiş oluyor.

İzmir Kardeşler Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerinde de diğer nakliyat ve taşımacılık alanlarında olduğu gibi %100 müşteri memnuniyeti hedefli çalışmakta, gerek eşya güvenliğinin sağlanması ve gerekse zaman konusundaki hassasiyeti ile müşterilerinin güvenini ve referanslarını kazanmaktadır.

 

Yorumlar

  • Kamil ODACI

    İzmir'den Kardeşler Nakliyat firmasıyla Adana'ya taşındım. İzmir'deki evime ekstertiz için gelerek adresimde inceleme yapıldı. Bu nedenle taşınma planlamam eksiksiz olarak yapıldı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Adana'daki evimde eşyalarımın ambalajları sökülerek montajı ve ardından benim istediğim gibi yerleştirmeleri yapıldı. Teşekkür ederim.

  • Filiz SEÇKİN

    Kardeşler Nakliyat'ın nakliye hizmetlerini yerine getiren ekibi, müşteri anlayışları gayet iyi, eğitimli ve yaptıkları işin bilincinde olan kaliteli elemanlardan oluşuyor.Ben tüm taşınma zamanım boyunca bu ekiple iletişim içerisindeydim ve hiç bir sorun yaşamadım. Ara sıra ufak tefek problemler çıksa da ekibin başındaki arkadaş bunları derhal çözdü. Firmayı Tavsiye ederim.

  • Neslihan IŞIK

    Evimin taşınması için İzmir Kardeşler Nakliyat firması ile anlaştım. Firmanın sahibi olan Abdullah bey, baştan sona benim taşınmamı takip etti. Eşyalarımın taşınırken zarar görmemesinde bunun bence önemli bir payı var. Asansör kurulumu sırasında ufak bir pürüz yaşandı ama hemen çözümlediler. Ben firmadan memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.